Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25638
Stary 22.06.2010, 18:46
A ja nie popieram
Niech trzymają to dla siebie, a Ci którzy nie mogą wytrzymać będą mieli jeszcze większą uciechę po potwierdzonym transferze. Nie po to pozbywalismy się 7 zawodników, zeby nie zrobić miejsca dla nowych.
Odpowiedz cytując