Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11026
Stary 22.06.2010, 18:34
wislak906 napisał(a):Wyświetl post
Nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata, ponieważ jest on budowany stopniowo to dlatego... Gdyby nie opóźnienia to może kilka miesięcy wcześniej by skończyli... Ale naszym budowniczym się nie spieszy. Czym dłużej trwa budowa tym dłużej maja prace...
Uwierz mi, że tu nie chodzi o budowniczych, tylko o biuro architektoniczne Pana Obtułowicza. Gdyby nie opóźnienia wynikające z planów architektonicznych, to nie było by takich obsunięć w terminach oddania poszczególnych etapów prac bądź byłyby marginalne
Odpowiedz cytując