|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline
|
|
wislak906 napisał(a): 
|
Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że nie są przewidziane kary za niedotrzymanie terminu kontraktu (chyba w interpretacji) ale głowy nie dam sobie uciąć bo nie jestem pewny....
|
w interpretacji czego?!
|
|