Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6001
Stary 22.06.2010, 18:30
Glova91 napisał(a):Wyświetl post
Nie przesadzajcie, ze przez zbymaka i maciosa nam sie transfery skomplikowały, bo jezeli by tak to działało to Legia nikogo by nie sprowadziła, bo o kazdym ich transferze bylo "glosno". Chlopaki maja informacje z pierwszej reki i to raczej pewne, bo nie maja zadnego interesu aby kłamac. Co wiedza i chca to napisza i tyle.
Zeby było na temat teraz to dodam, ze bardzo sie ciesze, ze temat Sobiecha i Sadloka upadł, bo 1mln euro za ktoregos z nich to o polowe tej kwoty za duzo. Jezeli Sobiech strzeli w nastepnym sezonie ~13 bramek mozna w niego zainwestowac ale 500tys euro a nie 1mln.
Akurat z tym się zgodzę, ale dobra niech im będzie, że to przez forum
imo to przez ograniczone finanse. Legia teraz szasta i strzela w typów, którzy pewnie nie cieszą się zainteresowaniem wielu klubów.
Dlatego idzie gładko.
Odpowiedz cytując