Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25637
Stary 22.06.2010, 18:30
Cytat:
Wybacz ale te kominy placowe beda nam potrzebne niedlugo by na stale wejsc do Europejskiej pilki i jako tako konkurowac z sredniakami pokroju Ajaksu, PSV, Fenerbahceitp itd. O ile oczywiscie jest taki plan by z nimi konkurowac...
Do tych sredniakow to my się nigdy nie zblizymy. Walczmy o to, by zblizyc poziomem do Omonii Nicozja i tego typu druzyn. W Polsce cos znaczymy, ale za granicą to juz nie mam czym postraszyc
Odpowiedz cytując