Griszka30KR napisał(a):

|
Wg tego samego Jarosza,srodkowy obrońca miał być w zeszłym tygodniu ....?
|
I teraz będziecie płakać, że nie ma. Nie dogadać się rzecz ludzka. Szczególnie, że Ruch chciał za Sadloka kosmiczne pieniądze. A gdzie on się sprawdził ? W lidze ?