mam problem z firefoxem
wszystko chodzi normalnie (youtube, dailymotion, inne serwisy wymagające flasha) ale jeśli film z yt jest "wbudowany" w stronę nie wyświetla go, ani żadnej informacji o tym, że tam w ogóle jakiś filmik jest. Wie ktoś jak to naprawić? Okna filmu wyświetlają się poprawnie i w Chromie i w Operze. Ale nie chce mi się na w/w przesiadać na stałe
z góry dzięki