Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11023
Stary 22.06.2010, 18:18
Coś mi się kiedyś obiło o uszy, że nie są przewidziane kary za niedotrzymanie terminu kontraktu(chyba w interpelację) ale głowy nie dam sobie uciąć bo nie jestem pewny....
Powód: Literówka
Ostatnio edytowane przez wislak906 : 22.06.2010 o godz. 18:54.
Odpowiedz cytując