Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5998
Stary 22.06.2010, 17:57
Nie przesadzajcie, ze przez zbymaka i maciosa nam sie transfery skomplikowały, bo jezeli by tak to działało to Legia nikogo by nie sprowadziła, bo o kazdym ich transferze bylo "glosno". Chlopaki maja informacje z pierwszej reki i to raczej pewne, bo nie maja zadnego interesu aby kłamac. Co wiedza i chca to napisza i tyle.
Zeby było na temat teraz to dodam, ze bardzo sie ciesze, ze temat Sobiecha i Sadloka upadł, bo 1mln euro za ktoregos z nich to o polowe tej kwoty za duzo. Jezeli Sobiech strzeli w nastepnym sezonie ~13 bramek mozna w niego zainwestowac ale 500tys euro a nie 1mln.
Odpowiedz cytując