Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8365
Stary 22.06.2010, 17:38
Sędzia napisał(a):Wyświetl post
Blida już wystarczy. Securitate Grasia, itp itd. jest tego w setkach, jeśli nie w tysiącach.


ps.

"Sąd stwierdził we wtorek, że prawdą jest, iż jedną z konsekwencji przyjętej ustawy mogła być prywatyzacja służby zdrowia, ale - jak zaznaczono w orzeczeniu - "nie była to jednak konsekwencja ani konieczna, ani statystycznie przeważająca, ani też nieuchronna".

W ocenie sądu, regulacje ustawy o zoz-ach, które dopuszczały możliwość prywatyzacji ani jej nie wymuszały, ani też nie zawierały tezy o jej nieuchronności.

Zdaniem sądu, zaprzeczenie przez Komorowskiego dopuszczalności prywatyzacji służby zdrowia, przez unikanie określenia prywatyzacja, de facto takiej możliwości nie wykluczało, a więc dopuszczało, to jednak nie oznacza, że był on za sprywatyzowaną służbą zdrowia."
Chodziło mi o coś innego. O punkt programu PiS, który kiedyś w tym programie był, a z którego z czasem zrezygnowano, bądź zastąpiono go innym rozwiązaniem, bo tutaj mamy analogiczną sytuację...