Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11021
Stary 22.06.2010, 17:38
Nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata, ponieważ jest on budowany stopniowo to dlatego... Gdyby nie opóźnienia to może kilka miesięcy wcześniej by skończyli... Ale naszym budowniczym się nie spieszy. Czym dłużej trwa budowa tym dłużej maja prace...
Odpowiedz cytując