Proud napisał(a):

Zastanawiałem się ostatnio nad malowaniem schodów na trybunie. Ktoś kiedyś pisał, że zgodnie z przepisami powinny być one pomalowane na żółto. Tak aby były one dobrze widoczne dla widzów.
Ale znów żółte schody zaburzą nam projekt ułożony z krzesełek. Pomyślałem, czy nie dałoby się pomalować poziomych częsci schodów na żółto, aby były widoczne z trybuny, a pionowych części na odpowiednio niebieski i czerwony(zależnie, jaki kolor miałyby siedziska wokół).
Wtedy patrząc z przeciwnej trybuny mielibyśmy ładnie uzupełniony wzór z siedzisk. Jednocześnie będą już na trybunie schody byłyby dla widzów dobrze widoczne ze względu na zółty kolor.
chodzi o coś takiego mnie więcej
|
było wałkowane setki razy: NIE MA obowiązku malowania na żaden kolor. Schody mają być łatwo dostrzegalne dla widzów.