naprawdę z tym stadionem to jest jakiś cyrk, nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata

? Budują od 2004 roku i do tej pory nie mogą skończyć? Nie mogę tego zrozumieć:/ Przecież ta budowa stadionu trwa już 6 lat!!! W innych miastach m.in. w Warszawie mogą zbudować w ciągu 2 - 3 lat większy stadion o pojemności 55tys czy w Gdańsku budowa ma trwać 2 lata. Nie dziwię się że macie takie władze, których wybraliście sami na własne życzenie. Po prostu to jest kpina... żal