Wyświetl pojedynczy post
WILDLIFE
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Lublin

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11018
Stary 22.06.2010, 17:28
naprawdę z tym stadionem to jest jakiś cyrk, nie mogą wybudować tego stadionu przez 3 lata? Budują od 2004 roku i do tej pory nie mogą skończyć? Nie mogę tego zrozumieć:/ Przecież ta budowa stadionu trwa już 6 lat!!! W innych miastach m.in. w Warszawie mogą zbudować w ciągu 2 - 3 lat większy stadion o pojemności 55tys czy w Gdańsku budowa ma trwać 2 lata. Nie dziwię się że macie takie władze, których wybraliście sami na własne życzenie. Po prostu to jest kpina... żal
Odpowiedz cytując