Wyświetl pojedynczy post
saklak1906
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Bognor Regis UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1085
Stary 22.06.2010, 17:16
Kocur napisał(a):Wyświetl post
No to teraz trzymamy kciuki żeby jeszcze "Makaron" wyleciał z turnieju i będzie wszyscy cacy
Ja tam licze na helmutow i angoli, do makaronow nic nie mam przynajmniej jak bylem na urlopie we Wloszech to sie dobrej pizzy najadlem i wina opilem. A u Niemcow ile razy jade na trasie Anglia-Polska-Anglia musza sie do czegos przy*******.ic bezpodstawnie
Ostatnio edytowane przez saklak1906 : 22.06.2010 o godz. 17:33.
,
Odpowiedz cytując