Kocur napisał(a):

No to teraz trzymamy kciuki żeby jeszcze "Makaron" wyleciał z turnieju i będzie wszyscy cacy
|
Ja tam licze na helmutow i angoli, do makaronow nic nie mam przynajmniej jak bylem na urlopie we Wloszech to sie dobrej pizzy najadlem i wina opilem. A u Niemcow ile razy jade na trasie Anglia-Polska-Anglia musza sie do czegos przy*******.ic bezpodstawnie