tsw biała gwiazda napisał(a):

|
zbymak a wiesz może coś na temat transferów soory że tak ciągne za język ale podobno można ich się spodziewać nawet przed wyjazdem na zgrupowanie do Niemiec
|
Chcieliscie zebym nie podawał konkretów -nie podaje.Chcieliście zebym nie komentował-nie komentuje.To nie ciągnijcie mnie wszyscy za język bo mi go urwiecie i wtedy już nic nie dam rady powiedziec
