Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lukaszkm
Junior Member
Od: 07.2009
Offline
#
11017
22.06.2010, 16:25
To co jest układane na murawie to drenaż murawy, najprawdopodobniej co 3 metry. Na to się daje dopiero rurki grzewcze o mniejszej średnicy co jakieś 25cm.
lukaszkm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lukaszkm
Znajdź inne posty napisane przez lukaszkm