|
Jeszcze przydałoby się oficjalne dementi w sprawie Glika i spać spokojnie można. Chodź napisane jest,że nikogo z Polski nie pragną podpisywać. I dobrze. A ja coś jestem spokojny o to,ze kupią napastnika. Lepiej dłużej poszukać i dobrze wybrać niż mieć Beto i Christova do wyboru. I nie marudzcie tak.
A Sadlok i Sobiech to za pół roku za pół darmo będa do wzięcia. Tylko kto ich będzie chciał?
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|