|
A ja się Francuzom dziwie. Przyjechali reprezentować swój kraj,więc kogo obchodza ich waśnie. Na miejscu Federacji Francuskiej żadnego z obencych piłkarzy z Francji bym już nie powoływał. Coś im się pomyliło,i tyle.
Druzyny afrykańsie,mają jeden problem. Brakuje im dobrego elementu europejskiego. Taka Algeiria. Gdyby tylko ktoś dobrze przetrzymywał piłki,zagrał dwa razy nieszablonowo to zaraz byśmy mieli mega sensację. Niestety ale afrykańczycy prezentują futbol run and kick w lekko poprawionej wersji. Prędzej ktoś z Azji zdobędzie MŚ niż z Afryki.
Mimo dobrych piłkarzy sa słabi jao drużyny.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|