Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
MaThEuS
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: Stanisław Dolny
Offline
#
958
22.06.2010, 16:04
Witam, orientuję się moze ktoś czy kupie jeszcze gdzieś w Galeri w Krakowie lub w jakimś innym sklepie tą promocyjna koszulke o rozmiarze "S"..
Z góry dzięki za odpowiedż..
MaThEuS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MaThEuS
Znajdź inne posty napisane przez MaThEuS