Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25630
Stary 22.06.2010, 15:10
Hiroji Hanzo napisał(a):Wyświetl post
Sobiech-1,5 mln ojro? KPINA!!!
Nie kpina, po prostu nie chcą go sprzedawać, a jak już to za taką cenę, która by była dla nich rzeczywiście majątkiem. Nie rozumiem dlaczego dla niektórych jest to tak trudne do pojęcia...
Odpowiedz cytując