Wyświetl pojedynczy post
Kwasiarz1986
Member
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 22.06.2010, 15:10
http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/...2827/index.htm
Janusz Korwin-Mikke zdobył największe poparcie w Małopolsce a Stołeczne Królewskie Miasto Kraków to taki "mały bastion JKM", zresztą patrząc analogicznie na inne województwa to JKM ma największe poparcie w miastach. Szkoda, że moi drodzy rodacy nie głosowali według własnych poglądów politycznych, ponieważ w II turze wyborów prezydenckich mielibyśmy prawdopodobnie Andrzeja L. i Janusza Korwina-Mikke oj było by ciekawie...
Czy nie uważasz, że szczytem manipulowania przez reżim TVP i TVN było usilne pokazywanie Pawlaka a nie JKM już po zaskakujących i niewygodnych wynikach wyborów dla salonu? Zresztą nie pierwszy i nie ostani raz. Mówicie o sensacyjnym wyniku dla Hijo de puta Zappatero=Napieralskiego? On miał 12 więcej czasu antenowego, wielomilionowe dotacje z budżetu państwa (czyt. z naszych podatków.), oraz najbardziej skrajnie lewicowy lewicowy elektorat tzw. pratyjny "beton" i "czerwony salon", który pewnie już z pokolenioa na pokolenie będzie się oscylował na pograniczu 10%. Jednak i tak pieniądze nie odgrywają największej roli. Zerknij na największych przegranych tych wyborów=> Walduś Pawlak i Andrzejek Olechowski. Więc ten wynik jest i tak przyzwoity. Dziękuję każdej Wiślaczce i każdemu Wiślakowi za oddanie na niego swojego głosu. A emocjonowanie się II turą między Komorrą a Jaroszem pozostawiam wam, bo ja mam to w głębokim poważaniu czyli mówiąc kolokwialnie i dosadnie " M. W. na 100% " !.