Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11013
Stary 22.06.2010, 14:46
derr napisał(a):Wyświetl post
sorry ale wie ktoś do czego ta linia bo łapie jakies małe cisnienie
to może być rura pod ogrzewnie/nawadnianie murawy.

ale pewny nie jestem

jakie ciśnienie?o czy Ty w ogóle mówisz...
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 22.06.2010 o godz. 14:57.
I
Odpowiedz cytując