Wyświetl pojedynczy post
Dagobert
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11011
Stary 22.06.2010, 14:40
jak ja czytam że klub ma kibiców gdzieś bo nie dołoży do wymiany krzesełek to ręce mi opadaja....
wolalbym żeby te kilkaset tysiecy albo i więcej poszło choćby na juniorów niż na kolor krzesełek bo jasnie panom się nie podoba.... ja siedzialem na betonie a wczesniej na krawęznikach i też sie dało teraz im kolor normalnie przeszkadza... jak przyjdze 30 tys to koloru krzesełek nie bedzie widać.
Odpowiedz cytując