Wyświetl pojedynczy post
Sinoos
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11009
Stary 22.06.2010, 14:31
Artykuł o stadionie.

Kod:
http://www.krakow.pl/komunikaty/?MODE=mpkom&TYPE=show&kom_id=11807
hmmm....

a tutaj widok z jeszcze jednej kamerki na trybunę zachodnią
Kod:
 http://www.krakow.pl/miasto/kamery/?id=06.html
Ostatnio edytowane przez Sinoos : 22.06.2010 o godz. 14:36.
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
Odpowiedz cytując