Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
KzG
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25627
22.06.2010, 14:06
Witam panowie a ja tak z innej beczki czy bo patrząc na transfermarket zauważyłem że
Marko Milinkovic
Ma kontrakt ważny do 30.06.2010 tak że może warto poczekać
KzG
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KzG
Znajdź inne posty napisane przez KzG