|
No widzisz nigdzie nie trzeba malować schodów na żółto, ale u nas muszą pomalować. Prezydent zrobi wszystko żeby w każdy możliwy sposób utrudnić nam życie. Albo opóźnienia(tak jak z murawą miała być do 30czerwca zrobiona lub z trybunami, które miały być dużo wcześniej wykonane i przez to zamiast grać pierwszy mecz przy trzech trybunach to zagramy 21lipca przy jednej) , albo działanie prezydenta, któremu nawet nie chce się odpowiedzieć na parę prostych pytań.
Ostatnio edytowane przez wislak906 : 22.06.2010 o godz. 14:03.
|