Wyświetl pojedynczy post
wislak906
Member
 
Od: 12.2008
Skąd: Nowy Wiśnicz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11006
Stary 22.06.2010, 14:01
No widzisz nigdzie nie trzeba malować schodów na żółto, ale u nas muszą pomalować. Prezydent zrobi wszystko żeby w każdy możliwy sposób utrudnić nam życie. Albo opóźnienia(tak jak z murawą miała być do 30czerwca zrobiona lub z trybunami, które miały być dużo wcześniej wykonane i przez to zamiast grać pierwszy mecz przy trzech trybunach to zagramy 21lipca przy jednej) , albo działanie prezydenta, któremu nawet nie chce się odpowiedzieć na parę prostych pytań.
Ostatnio edytowane przez wislak906 : 22.06.2010 o godz. 14:03.
Odpowiedz cytując