Wyświetl pojedynczy post
Sędzia
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8338
Stary 22.06.2010, 13:44
MCDave napisał(a):Wyświetl post
A tutaj już w życiu się nie zgodzę. Nie wiem co masz na myśli pisząc "ludzie pracy" ale zakładam że prostych robotników marzących o państwie socjalnym. Jeśli tak to śmiem twierdzić, że od razu zagłosowaliby na Kaczyńskiego bo od kilku tygodni media i dwaj główni kandydaci usiłowali spolaryzować te wybory - albo JK, albo BK, a reszta to stracony głos. Uważam że większa część elektoratu Napieralskiego po prostu zgadza się z nim w kwestiach światopoglądowych, a część to beton SLD, który po kilku latach udało się ruszyć. Ostatnie co zrobią tacy ludzie to głosowanie na prawicowego radykała.
Np. mam wrażenie, że duża część związkowców OPZZ mogła zagłosować na Napieralskiego, co wynika z historycznej bliskiej współpracy tego związku zawodowego z SLD.

I mam pewne wątpliwości, czy akurat decydujące w ich przypadku będą kwestie światopoglądowe.
Miała być demokracja, a tu każdy ma własne zdanie - Lech Wałęsa