Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25622
Stary 22.06.2010, 12:54
Tyle szumu o Sobiecha i Sadloka - jasne jest, że Ruch nie chce się ich pozbywać i dlatego dyktuje za nich taką cenę. To, że nie są tyle warci nie ma tu nic do rzeczy - ile rządają za swoich piłkarzy działacze niebieskich jest tylko i wyłącznie sprawą Ruchu i nic nam do tego. Widocznie nie są pod ścianą i nie muszą sprzedawać.

Odchodząc od tematu piłkarzy z Chorzowa - coraz bardziej niepokoi całkowity zastój i brak transferów do klubu. Ja wiem, że ostatnio furorę na forum robi "cierpliwość", jednak coraz bardziej przypomina to poprzedni rok i równie długotrwałe oczekiwania na - jak zwykle zresztą - szumnie zapowiadane wzmocnienia.

Sam dałem się złapać na optymistyczne posty maciosa czy zbymaka (widocznie nie zmądrzałem na stare lata), wygląda jednak na to, że po raz kolejny trzeba będzie przełknąć gorzką pigułę. Szkoda, że tak się dzieje, bo bez wzmocnień nawet najlepsze działania marketingowych geniuszy niewiele dadzą i nasz nowy stadion będzie świecił pustkami...
Odpowiedz cytując