czemu się wszyscy dziwią że jest cisza? ktoś już napisał przecież że w tamtym tygodniu skończyli negocjować z potencjalnymi wzmocnieniami, nie doszli do porozumienia z nikim

... poszło....wiadomo o co.... dopiero na drugim zgrupowaniu będą jakieś testy... testy darmowych, bez klubu zawodników....ot cała tajemnica tej ciszy
