Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25621
Stary 22.06.2010, 12:51
czemu się wszyscy dziwią że jest cisza? ktoś już napisał przecież że w tamtym tygodniu skończyli negocjować z potencjalnymi wzmocnieniami, nie doszli do porozumienia z nikim... poszło....wiadomo o co.... dopiero na drugim zgrupowaniu będą jakieś testy... testy darmowych, bez klubu zawodników....ot cała tajemnica tej ciszy
Odpowiedz cytując