rafal777 napisał(a):

Co do Sadloka i Sobiecha, idę o zakład że za rok jak Ruch zajmie 10 miejsce w lidze będą do wzięcia obaj za max 500tys euro. Więc nie ma się co napalać na młode, nieopierzone drewna z naszej ligi.
Myślałem że to życie uczy pokory i cierpliwości, a to jednak nasza Wisełka jest w tym niezastąpiona. Kolejny dzień i dalej cierpliwie czekamy na przełamanie
|
Jestem tego samego zdania.
Europejskie puchary zrewidują poglądy na temat ich supertalentu
Nie wykluczam, że już pierwszy rywal z Kazachstanu może być za trudna przeszkodą
I również Ruch razem z Bełchatowem typuje na miejsca11-12 w nowym sezonie