Co do Sadloka i Sobiecha, idę o zakład że za rok jak Ruch zajmie 10 miejsce w lidze będą do wzięcia obaj za max 500tys euro. Więc nie ma się co napalać na młode, nieopierzone drewna z naszej ligi.
Myślałem że to życie uczy pokory i cierpliwości, a to jednak nasza Wisełka jest w tym niezastąpiona. Kolejny dzień i dalej cierpliwie czekamy na przełamanie
