Wyświetl pojedynczy post
rafal777
Senior Member
 
Od: 09.2005
Skąd: tu i tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25615
Stary 22.06.2010, 12:12
Co do Sadloka i Sobiecha, idę o zakład że za rok jak Ruch zajmie 10 miejsce w lidze będą do wzięcia obaj za max 500tys euro. Więc nie ma się co napalać na młode, nieopierzone drewna z naszej ligi.

Myślałem że to życie uczy pokory i cierpliwości, a to jednak nasza Wisełka jest w tym niezastąpiona. Kolejny dzień i dalej cierpliwie czekamy na przełamanie
Odpowiedz cytując