Wyświetl pojedynczy post
SĘDZIA ZGRED
Senior Member
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25613
Stary 22.06.2010, 11:51
Człowiek codziennie z nadzieją zagląda na forum, na oficjalną stronkę Wisły że jakiś transfer został dokonany... a tu póki co cisza... prawie jak wyborcza...Póki co nasza kadra jest tak wąska że dramat dlatego nie wierze że transferów nie będzie, w przeciwnym razie sezon będzie długi i trudny...i będzie można raczej zapomnieć z walką o czołowe lokaty. Ale bądźmy dobrej myśli może ta cisza to jakaś zasłona dymna - oby tak było...
WIERNY ZAWSZE WIŚLE
Odpowiedz cytując