Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
staho
Junior Member
Od: 06.2010
Offline
#
25612
22.06.2010, 11:37
TymonPRO
napisał(a):
Bardzo dobrze tych cieniasów z Ruchu nigdy nie brać!!!
W tej cenie oczywiście to nieporozumienie, ale przydałaby się świeża krew i zawodnicy w ich wieku.
staho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do staho
Znajdź inne posty napisane przez staho