Marcelo, który w kontrakcie ma wpisaną kwotę odstępnego wynoszącą 6 milionów dolarów
ile!!


to prawda że Marcyś ma aż tyle

wydaje mi się że była mowa ale o 2 mln.$.
jeśli to prawda i nie daj Boże odejdzie z Wisły za pół roku to rekord Lewandowskiego może zostać pobity...