A nie zauważyłeś, że PIS robił to samo w czasie prosperity?
Ot, taka natura polityków. A że w Polsce klasa polityczna się dopiero formuje to jeszcze perfidniej brnie w takie populizmy. No ale jeśli nie mieliby odbiorców na takie głupie gadanie to nie robiliby tego. Zatem tak na prawdę średnio to świadczy nie tylko o nich, ale też o naszym społeczeństwie...