Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8319
Stary 22.06.2010, 10:38
A nie zauważyłeś, że PIS robił to samo w czasie prosperity?

Ot, taka natura polityków. A że w Polsce klasa polityczna się dopiero formuje to jeszcze perfidniej brnie w takie populizmy. No ale jeśli nie mieliby odbiorców na takie głupie gadanie to nie robiliby tego. Zatem tak na prawdę średnio to świadczy nie tylko o nich, ale też o naszym społeczeństwie...