Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
Od: 05.2010
Skąd: Skawina
Offline
#
10995
22.06.2010, 09:33
Kwestią też jest jak się wogóle dostaniemy do tej trybuny, ponieważ tam wszystko dalej jest rozskopane, jeżdzą ciężarówki, koparki, stoi cały sprzęt. Ktoś orientuję się co planują tam działać w przeciągu najbliższych kilku dni. ?
lucas1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do lucas1906
Znajdź inne posty napisane przez lucas1906