Wyświetl pojedynczy post
lucas1906
Member
 
 
Od: 05.2010
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10995
Stary 22.06.2010, 09:33
Kwestią też jest jak się wogóle dostaniemy do tej trybuny, ponieważ tam wszystko dalej jest rozskopane, jeżdzą ciężarówki, koparki, stoi cały sprzęt. Ktoś orientuję się co planują tam działać w przeciągu najbliższych kilku dni. ?
Odpowiedz cytując