Wyświetl pojedynczy post
shaggy
Senior Member
 
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8300
Stary 22.06.2010, 09:12
Rozmawialem ostatnio przed pierwsza tura wyborow z moimi kolegami wlasnie na temat dlaczego tak zawziecie pra ku Komorowskiemu i tak kategorycznie odrzucaja Kaczynskiego.
Odpowiadali, Kaczynski bedzie niedobry bo bedzie popelnial wiele wpadek, nie ma wygladu, nie ma zony itp itd
Gdy pytalem o jakie wpadki chodzi rodzilo sie zaklopotanie, a moze przekreci imie jakiegos pilkarza tak jak to robil jeko śp brat, a to ze polityka zagraniczna ucierpi i ze nas beda sle postzregac ogolnie bedzie straszna kicha i polska cofnie sie o 10 lat.
Przerazenie zero konkretow tylko slowa propagandy powtarzane za GW i niektorymi dziennikarzami TVN
Dlatego smiesza mnie slowa QUBASA ze Kaczynski nas skompromituje.
Chyba niue czytales w prasie zagranicznej jak smiano sie z Komorowskiego po jego wypowiedziach o gazie lupkowym i naszym wystapieniu z NATO.
Po takich wypowiedziach Kaczynski zostalby zrownany z ziemia.
Myslmy troche sami a nie powtarzajmy utarte slogany ktore wbija nam od jakiegos czasu jedyna sluszna gazeta i tv