el Nuero napisał(a):

Hiroji - może to jest pewne "rozdarcie" duszy kibica, które klubowi wyjdzie na dobre. Bo:
- z jednej strony bardzo ciekawą jest rzeczą móc dyskutować o nowych celach transferowych, sprowadzaniu kolejnych zawodników, cieszeniu się "już z góry", że nasz wzmocniony klub dobrze zaprezentuje się w lidze i w pucharach;
- a z drugiej strony aż krew zalewa, kiedy taki czy inny trasnfer upada z powodu "przecieku", albo klub sprzedający "podbija" nagle cenę dwukrotnie, gdyż zgłosili się inni chętni.
Zostają nam domysły. Czy na stopera Wisełka sprowadzi np. Sadloka czy jakiegoś gracza z Brazylii/ Argentyny/ Chile/ Hondurasu (niepotrzebne skreślić)? Czy do ataku dojdzie Makinwa, Hiszpan z rezerw Barcelony, a może ktoś jeszcze? Na ile powiodą się naszemu klubowi ewentualne łowy na Bałkanach? Ta cisza informacyjna może nas martwić, a dziennikarzy szukających sensacji za darmo wręcz doprowadzać do szewskiej pasji.
Tyle że, jak mówi pewne rosyjskie przysłowie: Tisze jed'iesz, dal'sze budziesz' . Oby w przypadku naszej Wisełki działania "po cichu" okazały się o wiele skuteczniejsze od ewentualnych hałaśliwych obietnic. Czego nam wszystkim wypada życzyć...
|
Taa...nie ważne skąd ! Musi być wystarczający poziomem na Wisłe.Jak dla mnie stoper może być nawet eskimosem. Potrzebujemy więc:
stopera solidnego nie więcej niż 25 lat
pomocnika defensywnego też ok 25 lat żeby powoli wchodził za Sobola bo on wieczny nie będzie
skrzydłowego najlepiej z lewą nogą bo Kirma musimy zmobilizować
I napastnika no jeżeli już tak ciężko to nawet jednego ale żeby strzelał bramki
Po odejściu Leszczaka brakuje mi w zespole takiego napastnika młodego który za pare lat wejdzie do pierwszego składu (czytaj przykład Pawła Brożka) i stanie się ważną postacią a przedewszystkim POLAKIEM w drużynie.
Zdecydowanie nie potrzebujemy wzmocnień na środku pomocy zawodnikami do rozgrywania.Bo tu mamy Jirsaka i Gargułe jest jeszcze Krzysiu Mączyński który wkońcu może odpali jak mu Henio da szanse.
Prawa obrona również obsadzona jest doświadczony Singlar i Burliga który uczy się i może kiedyś da nam satysfakcje jak to mówi nasz trener

.
Lewa obrona tutaj Piotrek Brożek ofensywny obrońca i Diaz myśle że oni powinni walczyć o to miejesce.
Bramkarzy to mamy teraz bajke . 1 Jovanić - numer jeden 2 Pawełek - zastępca ale solidny... 3 Kurto - przyszłość.
To takie moje spojrzenie na transfery które potrzebujemy oraz które nie są potrzebne.