Wyświetl pojedynczy post
Pastor777
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25606
Stary 22.06.2010, 09:05
Cytat:
Wisła podjęła decyzję ws. kupna młodych graczy

Definitywnie upadł temat sprowadzenia pod Wawel Macieja Sadloka i Artura Sobiecha z Ruchu Chorzów - informuje "Piłka Nożna". Problemem nie do przeskoczenia w zakupie utalentowanych zawodników Niebieskich okazała się wygórowana kwota transferowa, jakiej oczekiwali działacze z Chorzowa.

Szefowie Ruchu Chorzów nie chcieli zejść w negocjacjach poniżej kwot 1,5 mln euro (za Sobiecha) i 1 mln euro (za Sadloka), wobec czego Wisła Kraków zrezygnowała z zakupu któregokolwiek piłkarza z chorzowskiego duetu.

Zresztą krakowianie nie są w tym momencie zainteresowani pozyskaniem żadnego gracza z kraju.

Są też dobre wieści dla kibiców Białej Gwiazdy. Pierwsza dotyczy obrońcy krakowskiego klubu - Marcelo, który w kontrakcie ma wpisaną kwotę odstępnego wynoszącą 6 milionów dolarów, a na taki wydatek nie zdecydowali się włodarze Red Bull Salzburg, ani, póki co, Holendrzy z PSV Eindhoven.

Druga to brak transferowych propozycji dla braci Brożków, którzy podobnie jak Brazylijczyk najprawdopodobniej w rundzie jesiennej będą znajdować się w kadrze Białej Gwiazdy.
Źródło: Onet.pl
Odpowiedz cytując