Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5981
Stary 22.06.2010, 08:48
arti napisał(a):Wyświetl post
Robia to co sie powinno robic. Nowy trener, jak najwczesniej zbudowana kadra,czas na wspolna prace - po prostu normalne warunki do pracy. A my 3 tygodnie do meczu i mamy nawet mi sie nie chce ilu grajkow. Pamietajmy tez, ze Kirm bedzie musial dostac jakis urlop po MS - wiec kolejny gracz nam wypada w lipcu.
Ja tam nie mam nic do Zbymaka i Maci0sa. Robili fajną robotę z naszego pkt widzenia. Dla klubu to moze byly nienajlepsze skutki... cóż.
Przypomnę 2007 rok, Wisła poza pucharami (8 miejsce), do klubu trafiają Ćwielong, Jirsak, Boguski (z wypożyczenia), Kosowski (z wypożyczenia), po przebojach Niedzielan - to było 5 wzmocnień dokonanych w czerwcu (chyba Niedzielan sie tylko opóźnił). Ba ten sam trener - M. Skorża!!!
Pierwsza runda z Kosowskim - naprawdę wyśmienita, potem cały czas regres niestety......
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując