arti napisał(a):

Robia to co sie powinno robic. Nowy trener, jak najwczesniej zbudowana kadra,czas na wspolna prace - po prostu normalne warunki do pracy. A my 3 tygodnie do meczu i mamy nawet mi sie nie chce ilu grajkow. Pamietajmy tez, ze Kirm bedzie musial dostac jakis urlop po MS - wiec kolejny gracz nam wypada w lipcu.
Ja tam nie mam nic do Zbymaka i Maci0sa. Robili fajną robotę z naszego pkt widzenia. Dla klubu to moze byly nienajlepsze skutki... cóż.
|
Przypomnę 2007 rok, Wisła poza pucharami (8 miejsce), do klubu trafiają Ćwielong, Jirsak, Boguski (z wypożyczenia), Kosowski (z wypożyczenia), po przebojach Niedzielan - to było 5 wzmocnień dokonanych w czerwcu (chyba Niedzielan sie tylko opóźnił). Ba ten sam trener - M. Skorża!!!
Pierwsza runda z Kosowskim - naprawdę wyśmienita, potem cały czas regres niestety......