Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25602
Stary 22.06.2010, 08:23
JarTSW napisał(a):Wyświetl post
A Jovanić to co?

My już swoje transfery na tą rundę wykonaliśmy.
Zresztą, jak co rundę dochodzi do nas przynajmniej jeden wartościowy zawodnik (Jovanić, Kirm&Alvarez, Marcelo itd)
Ale Wy oczywiście tego nie widzicie...
A ze co runde ktos bardziej wartosciowy odchodzi (i to po dwóch),tego nie widzisz?
Baszczu,Zińczuk,Głowacki, i ten Twój Alavarez w tej rundzie.....
Nie szukajcie śmiesznych usprawiedliwien,bo polityka klubu jak i tarnsfery są j do duszy i ot cała prawda.
Jak nie przyjdzie nikt wartosciowy,to nie zobaczymy podium w przyszłym roku,a stadion bedzie świecił pustkami,bo nie bedzie chociażby tych kibiców sukcesu ,jak to poniektórzy im zarzucaja.Nie rozumiem tez tych zarzutów jak ktos chce ,zeby Wisła była w czołówce i załuje ,ze w klubie źle sie dzieje,to od razu jest wyzywany ,czasami może słusznie,a czasami przez patałachów bez ambicji,dla których widac lepiej by było ,zeby grała w drugiej lidze z piłkarzami całujacymi herb i 100 prawdziwych(ich zdaniem) kibiców z której 50 śpiewa ,a drugie 50 szuka wrazeń i nawet nie wie na którym miejscu jest w tabeli....
Jak ktos tu mówi ,ze ten skład jest wystarczajacy i nie trzeba zadnych transferów to nie mamy io czym rozmawiac.
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 22.06.2010 o godz. 08:44.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując