Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5977
Stary 22.06.2010, 07:48
Grzegorzowi Baranowi kończy się kontrakt, nie chce go przedłużyć... to dla nas idealna okazja do tego by mieć dobrej klasy defensywnego pomocnika, który był sercem środka pola Ruchu...29 meczy w minionym sezonie i do tego wszystkie w pełnym wymiarze czasowym! Ma 27 lat... czyli mielibyśmy defensywnego pomocnika na lata! Sobol wieczny nie będzie niestety, a już teraz miałby godnego następce! Brać GO!
http://transfermarkt.de/de/grzegorz-...ler_37145.html

http://www.sport.pl/sport/1,65025,80...zcza_Ruch.html
Baran opuszcza Ruch...
Ostatnio edytowane przez tomasz_19 : 22.06.2010 o godz. 07:50.
Odpowiedz cytując