Temat
:
Wiślacy województwa lubelskiego
Wyświetl pojedynczy post
ewcia
Wyjazd Rzecz Święta!
Od: 11.2002
Skąd: core de sta cittŕ
Offline
#
5
22.06.2010, 07:14
Może się zbierajcie i umawiajcie poza ogólnodostępnym forum? Licho nie śpi.
Najlepiej zgadajcie się na privach, a weryfikacje "na żywo" radzę robić bardzo ostrożnie co by nie proszonych gości za wiele nie było.
http://pl.youtube.com/watch?v=ULn9e_-mU_8
ewcia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ewcia
Odwiedź stronę domową użytkownika ewcia!
Znajdź inne posty napisane przez ewcia