|
Super temat. Sam myślałem nad założeniem podobnego.
Witam witam. Ja także jestem z Lubelszczyzny.
Na razie napisze krótko bo muszę lecieć do roboty (później napisze jaki plan nasunął mi się do łba i opisze jak to wygląda z mojego punktu widzenia ).
Jeśli zbierze nas się odpowiednia ilość. Możemy wynajmować np busa albo nawet autobus.
Ja sam chętnie bym jeździł w Wiślackim gronie. lepsze to niż samemu jeżdzic.j
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 22.06.2010 o godz. 05:27.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."
|