Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 21.06.2010, 23:51
KaRaSTSW napisał(a):Wyświetl post
Co wy macie z ta Vaalarenga? Byłem w Norwegii i ogladałem lige norweska, jest dwa razy lepsza od naszej taka prawda. Takie druzyny jak Stabek, Brann Bergen czy Valarenga bądz co bądz ale trzymaja poziom , nie wspomne o Rosenborgu.
Taaa a nie pięć razy lepsza przypadkiem? Czy to nie w poprzednim sezonie Lech rozbił 6-1 wicemistrza tej ligi na jego własnym terenie? Mam też pytanie do ogółu wiecznych malkontentów - czy jest w Europie jakaś słabsza liga od polskiej czy już nawet Andora nas bije w tym względzie?

1q2 napisał(a):Wyświetl post
Z Crveną odpadli choć minimalnie ale właśnie o to chodzi - rózne wynalazki mieliśmy, Czarnogóra chyba była, Słowenia,Irlandia Północna...Gruzja jak wiemy ale te drużyny coś reprezentowały choćby w swoich ligach
Tu mamy prawdziwego ogóra - w pucharach pewnie pierwszy raz w historii, w lidze tło dla najlepszych.

Najpewniej się nieźle sprężą bo dla nich to będzie mecz jak dla nas z Barceloną więc pewnie, jak znów gości olejemy i zagramy jak cioty to i z nimi przegramy ale trzeba sobie powiedzieć wprost że to już by było nie do wybaczenia.
Otóż to.