|
Vaalerenga to była drużyna która walczyła w barażach o utrzymanie. Levadia pokazała, że możemy przegrać z każdym jeśli się postaramy. A przy obecnych wzmocnieniach, przy pięknym nowym-starym stadionie w hucie wszystko jest możliwe. BTW, jest jakaś nadzieja, że zagramy na R22?
Teraz nawet kelnerzy potrafią kopać w piłkę. Pokazują do mistrzostwa w RPA i np. takich Włochów musi ratować sędzia bo sobie nie dają rady z Nową Zelandią. Możemy wygrać wysoko ale jakbym miał obstawiać w ciemno to strzelam, że będą to mecze koło remisu.
Ostatnio edytowane przez thechris : 21.06.2010 o godz. 23:39.
|