Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.06.2010, 22:48. Wiślacy województwa lubelskiego
Wpadłem na pomysł, aby założyć taki temat, gdyż zastanawia mnie ilość forumowiczów którzy mieszkają na terenie województwa lubelskiego. Wiem, że wiele osób chciałoby jeździć na mecze naszej ukochanej Wisełki, jednak z różnych względów jest to utrudnione.
Dlatego zapraszam wszystkich lubelaków, aby odsłonili swe oblicza. Być może, kiedyś uda się zorganiozwać jakieś spotkanie, być może uda się zebrać stałą ekipę wyjazdową a jeśli nie, to przynajmniej jakieś wspólne spotkania przy Wisełce i piwku. Mam nadzieję, że nie naruszę harmonii forum, jednak proszę o jedno- nie piszcie tekstów typu "nie jesteście prawdziwymi kibicami" lub "zajmijcie się swoim Motorem, czy Górnikiem". Pozdro dla Wszystkich.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 21.06.2010 o godz. 22:55.