Wyświetl pojedynczy post
Mahazel888
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8290
Stary 21.06.2010, 22:43
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
Po co TVN miałaby manipulować teraz, już po samych wyborach. Rozumiem wcześniej ale teraz ?

Patrząc, że Bronek wygrał wyraźnie w wieku 60+(sondaże), wyobrażam sobie reakcje mohera jak podchodzi gość, mówi tvn i prosi o wzięciu udziału w badaniu. Stąd te różnice.
A właśnie po to żeby o 20.00 pokazać roześmiane gęby Tuska i Schetyny i podać ,że Komór zmiażdżył Kaczora 15 % ." Lemingi "i zobaczą , że jest git , że są w obozie zwycięzców i przełącza na Wygibasy z gwiazdami ,a o 22.00 lulu bo trza iść na szósta do roboty. A jutro jak podadzą wyniki z PKW...... Jutro to odległa przyszłość dla ludzi co potrafią skupić myśli maksymalnie na 10 sekund , zupełnie jak chomik. Jutro zacznie się nowa era , inny świat , reset, nie było powodzi , nie było Smoleńska, były szafy pełne ustaw,a Kaczyński zastrzelił Blidę...

Czy nie tak to wygląda od rana?
Powód: tsw
Ostatnio edytowane przez Mahazel888 : 21.06.2010 o godz. 22:44.