Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8289
Stary 21.06.2010, 22:38
0 22 napisał(a):Wyświetl post
Chyba reprezentacyjna? Jeżeli już...
Kolega pewnie się nasłuchał o błędach w badaniach sondażowni i mu się słowa pomyliły... Nadmiar telewizji szkodzi i ogłupia... Bez względu na kanał (żeby nie było, że to jakieś hasła polityczne).