Wyświetl pojedynczy post
Bartii
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Z wawelskiego grodu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10987
Stary 21.06.2010, 21:19
LukL napisał(a):Wyświetl post
Natomiast moim zadaniem stadion najlepiej prezentowałby się bez żadnych kolorowych dodatków... + ewentualnie napis WISŁA na niebieskim tle:

Moim zdaniem lepsze czerwone, za duzo niebieskiego.., aktualnie symetria najlepszym rozwiazaniem
Wisła najlepszym klubem na świecie.
Odpowiedz cytując